Libichovský pohár - 7. kolo - 15.3.2015 + flight

19. března 2015 v 23:19 | Leslie739 |  Lukostřelba
Slovo dalo slovo a o víkendu se mi podařilo dostat znovu na Libichovský pohár. Musím říct, že tentokrát to počasí nestálo za nic, zima, vítr, chlad a zmrzlé ruce, ráno i trochu deště, když jsme s přítelem vyjížděli, a to bez snídaně! Pro mě trochu podraz.


Dorazili jsme tak normálně, pár lidí tam už bylo, pár jich přišlo ještě po nás, někteří přihlášení na to hodili bobek, zřejmě když viděli to počasí ráno. Pepa půjčil příteli luk, toulec, šípy, chrániče, zaplatili jsme startovný a šli se rozstřílet. V tý zimě to šlo fakt na pytel, takže jsem si zkusila normální vzdálenost, co běžně střílím, a pak asi třikrát jen dlouhý distancy a asi pět šípů na blízký a nízký terč.

Už jsme pak moc nestříleli, protože ruce promrzaly hodně rychle. Takže jsme nějakou chvíli jen čekali na rozřazení do skupin a na start. Zase jsme skončili spolu ve skupině (kdyby taky ne, tak podám veřejnou stížnost :D), plus k nám dva chlapi a jedna paní. Zase jsem začínala na třetím terči, což byl tentokrát rys, pak tam divočák, sovoorel, muflon bez paroží, tradiční velká lvice, na kterou byl o přestávce i minizávod na 50 metrů o doutník, bobr koukající na střelce zadkem, krocan a sysel. Je jich osm? Jo je. Zase se šlo ve čtyřech okruzích, dvakrát z modrý a dvakrát z červený mety.

Původně jsem si říkala, že si na každý okruh povolím jeden aut, ale asi jsem si dala moc velké nároky, autů bylo na konec hned 7, zato 3 desítky, osm osmiček a 14x po pěti bodech, takže jsem se dostala na nějakých 164 bodů a opět tak překonala svůj rekord, ale zas jen o fous a ještě to bylo o 4 šípy víc než minule, takže když to zprůměruju, tak to bylo horší než minule.

Ale byly jsme jen dvě juniorky, takže diplom jsme dostaly obě. Už mám druhý a tedy už i za druhé místo, aspoň na něco můžu být hrdá, i když to jsou jen klubové závody. :) A ještě jsem dostala malou vodováhu, a ta se hodí, to já ráda. :D

A pak jsme zas jeli domů, přičemž od čtyř jsme měli jet hrát ještě volejbal. Jenže přítel navrhnul, že vezmeme luky a dva šípy a že půjdem na dno toho jejich údolí na ty jejich záviděníhodné dlouhé louky zkusit flight, takže jsme si zastříleli do dálky a plni nadšení vesele běhali za šípy jak psi za míčky. :)

Leslie
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama