Tréninkový závod

11. března 2015 v 22:37 | Leslie739 |  Lukostřelba
Tak jsem se probudila ze zimního spánku a konečně zas vyrazila na střelnici. Počasí bylo přímo nádherný, sluníčko a nikde ani mráček. Taky jsem nevyrážela sama, ale i s přítelem, takže to bylo užitý dvojatě. :)


Trénink byl až odpoledne, měli jsme VIP vstup o půl hoďky dřív, protože přítel tam byl poprvé, a tak mu chtěl Pepa věnovat čas. Předem mi do telefonu řekl, že si chtějí zkusit 3D, což mi vůbec nevadilo. Já jsem si ze začátku střílela po svém, Pepa si vzal na paškál přítele. Dal mu základy s reflexem a při závodu šel s námi ve skupině.

Zvířátek zas bylo 7, lišky, lvice, srnka, méďa, tetřev a divočák. Začínali jsme na lvici, tedy na posledním terči a všichni jsme se na poprvé trefili, i když to bylo vcelku daleko. V prvním kole chodil přítel z bližších met, ve druhém i z těch vzdálenějších. Šlo mu to. :)

Musím říct, že i mně to vcelku šlo, nakonec jsem zase překonala svůj rekord a měla jen 5 autů. A o jeden bod jsem byla druhá v naší skupině, a to se počítá! Pro mě a pro pocit zadostiučinění. :)

Střílela jsem už i doma posledního února, to bylo jen takový pro ten pocit, ale taky fajn.

Teď jen zas nevím, jak to dopadne teď o víkendu, protože je zase pohár a za necelých 14 dní je zase Sychrov a to taky netuším, jestli se tam dostanu. Ale chtěla bych.

Pro tentokrát stačí, ono když se to opakuje, tak je to pak už nuda.

Leslie
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama