Balonky z maturáku

15. března 2016 v 21:55 | Leslie739 |  Lukostřelba
Ahoj!
Jelikož se letos můžu označit za maturitní ročník, dostala jsem se do křížku hned se dvěma maturitními plesy. Někde poslední pátek v únoru s tím svým (který byl mimochodem báječný, protože jsme měli nejlepší rapovaný proslov - nikdo o tom nevěděl, mělo to být překvapení pro všechny, a taky jsme měli nejlepší půlnočko, protože to nebyla ta komunistická klasika - nazvali to tak rodiče) a čtrnáct dní na to, tedy minulý pátek, s plesem kamarádky (taky ho měli super, ale to hlavně kvůli výzdobě).


Tou výzdobou totiž byly balonky, mnoho mnoho balonků. Kdybych na plese byla sama bez přítele, asi bych tuhle zkušenost neměla, ale já ho tam s sebou měla, a tak se mi do ruky ke konci plesu dostal obrovský (v průměru metrový) balonek, který byl naplněn dalšími malými balonky. A co si asi myslíte, že jsme si vymysleli? Balonky jsme si odnesli (kamarád sekuriťák se nám smál) a narvali je do prostorného kufru nejmenovaného vozu značky Škoda s myšlenkou, že v průběhu následujícího víkendu tento a tyto balonky zlikvidujeme našimi šípy s terčovými i homemade loveckými hroty (na ně si počkejte v jednom z následujících článků).

V sobotu jsme to opravdu nezvládli - až do oběda jsem tahala přítele z postele a po obědě jsme jeli k babičce, od které jsme se vrátili po osmé hodině večerní.

Ale v něděli po obědě (před ne, protože přítel zase spal) jsme se k tomu konečně dostali. Vytáhli jsme luky a šípy (a já si doma nechala pásek, takže jsem si nemohla toulec zavěsit na tepláky, protože by mi spadly), postavili terč a pověsili deky a vymysleli uchycení balonků před terčem, protože tak strašně foukalo, že by nám všechny uletěly (i když, jak nad tím teď přemýšlím, ono by to možná nebylo marný, protože pohyblivej terč).

A teď jsme se chystali na ten velký balon, že ho rozprásknem, tak jsme si s ním pinkli do vzduchu a on prasknul. Ty balonky uvnitř se samozřejmě rozletěly, za plot, na zahrádku, k sousedům (což uvítaly sousedovic děti). Takže jsme se jali je hned zase začít sbírat a házet do spacáku. Po úspěšném pochytání mohla začít samotná střelba.

Ta už ale nebyla tak úspěšná, teda aspoň u mě, protože já to teď vůbec neřeším a do terče to posílám pátý přes devátý, hlavně že to ten terč chytí. Přítel si naopak vyhrával s lovečáky a byla nám u toho děsná zima. Popravdě, po šesti balonkách nás to přestávalo bavit a zbytek balonků jsme zlikvidovali z nutnosti.

Takže asi tak to teď u mě je. Luk obcházím velkým obloukem protože maturita, přihlášky na VŠ a protože neschopnost organizace času (nikoliv nedostatek). Ale přítel chce jet o víkendu do Skalan, na konci dubna má být snad i Český pohár a na konci května (v den mých narozenin a už po maturitě) Liga, na kterou chci já. Tak uvidíme.

Leslie
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama