Jako balík slámy

2. září 2016 v 12:23 | Leslie739 |  Lukostřelba
Ahoj lidičky, tak už jsem zase tady, musím zde totiž opěvovat svého úžasného tátu, který mi sehnal balík slámy na střílení.


Sliboval mi ho už dva roky, vloni jsem ho už skoro měla a letos jsem v něj už taky nedoufala, když tu se vrátím z dovolené a za barákem je tam vyvalenej ten obrovskej kulatej balík. Výhodou navíc je, že ten pozemek je už náš, teda napůl se sousedem, ale náš. Ne že bych ho jako malá za náš nepovažovala - my jsme si tam hráli, my tam řezali dřevo, my tam měli kozu, my tam dělali táboráky, my tam stavěli domečky a my jsme tam trhali švestky a špendlíky.

Samozřejmě i soused se zasloužil o zkvalitnění mé nové střelnice - pozemek vyčistil od křoví a teď je to tam prázdné, zůstaly jen stromy, takže střílím z jeho půlky na tu naši, jak skvělé. :)


Balík jsme prvně vyzkoušeli v sobotu s přítelem, ale oba jsme byli natolik unavení, že jsme se každý zmohli na dvě série a nechali jsme to být. Ale včera jsem si udělala čas a šla si na hodinku zastřílet, vcelku mě udivilo, že jsem stihla docela dost šípů. Snažím se dotahovat, ale někdy bych si zas měla třísknout, že střílím se zavřenýma očima (já jsem fakt divná).
Mou střelbu poctila návštěvou malá sousedka z druhého konce vesnice, která byla s mamkou na návštěvě u našich skutečných sousedů. Je to sice malá zlobivá treperenda (která mě mimochodem praštila v sobotu plastovou trubkou po hlavě - poté, co jsem na ní bafla, aneb, my i sousedi jsme měli grilovačku a s přítelem jsme za tmy začali usínat, tak jsme přelezli plot a číhali na děti, které hrály nějakou hru), ale ku podivu měla vcelku disciplínu při střelbě, já to říkám pořád "přistupuj k dítěti v klidu a ono bude taky v klidu, ideálně, když je samo a neběhaj kolem tebe jiný rušivý elementy". Takže při střelbě stála za mnou, k terči šla až po střelbě, šikovně mi tahala šípy a ještě mi je pak podávala (což mě na druhou stranu trochu iritovalo, protože člověk je zvyklý sahat pro šípy po paměti do toulce).

Pak jsem se ale musela jít chystat do práce, takže jsem svůj balík musela opustit, jooo miláček. :D

Hezký poslední prázdninový víkend vám přeju školáci, já mám ještě tři týdny volno. :D

Leslie
 


Komentáře

1 Joina Joina | Web | 26. září 2016 v 9:11 | Reagovat

Juu, tak to je super. Já nikdy střílet nezkoušela, ale vypadá to zajímavě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama